LG 1500+
LG 1200+
MD 1000+
SM 768+
XS mobile

Referencje

Rafał Worotnicki

Secura

Pan Koszulka dostarcza do naszej firmy wszystkie ubrania robocze od 7 lat. Zarówno koszulki, kurtki i czapki są zawsze najlepszej jakości i są bardzo wytrzymałe. Polecam współpracę.

Paweł Klimek

Planeko

Od 2015 roku Pan Koszulka wykonuje nam nadruki na koszulkach, bluzach, czapkach oraz stworzył dla nas metki. Materiały oraz nadruki są bardzo dobrej jakości a czas wykonania bardzo szybki. Dużą zaletą jest elastyczność w kwestii projektowania oraz bardzo dobra znajomość trendów, dzięki czemu można liczyć na pomoc w kwestii doboru odpowiednich ubrań, materiałów i technik nadruku.

Aleksandra Krzyżaniak

puder cukier

Bartek wraz z zespołem zaprojektowali nam logo na starcie działalności oraz od samego początku dostarczają dla nas fartuchy i koszulki dla pracowników. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z ubrań, jak i obsługi :)

Michał "Boguś" Bogusławski

High Definition Dance Studio

Bartek potrafi zmaterializować to, co siedzi mi w głowie i często jest tylko mglistą wizją. Mamy wypracowany schemat współpracy, który sprawdza nam się od lat. Bardzo szanuję jego profesjonalne, autorskie podejście do pracy i ufam w jego zmysł graficzny, jednocześnie cenię też jego zdolność do słuchania i realizowania moich uwag. Finalnie zawsze spotykamy się gdzieś po środku, a z tej burzy mózgów zawsze wychodzi coś unikatowego czym warto się posługiwać w komunikacji z klientem.

Sebastian Dulko

Meat Eat / Maluch Express

Swietna jakość wykonanych koszulek, wytrzymały nadruk, kolor bez zmian nawet po długim użytkowaniu, ogromnym plusem jest to, że mogę zlecić również projekt koszulek. Wszystko w bardzo dobrej cenie i w szybkim czasie realizacji. Pan Koszulka wykonał już dla mnie ubrania do trzech firm usługowych na terenie UK. Bardzo polecam!

Paulina "Bella" Woźniak

Bella Style

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Bartkiem. Jest zawsze pomocny, wysłucha czego klient oczekuje, ale też zaproponuje coś od siebie, by ostatecznie grafika była tą najlepszą wersją. Wie jak udoskonalić wzór, dba o każdy szczegół, śledzi najnowsze trendy a projekt jest zawsze na czas! Szczerze polecam.

Kontakt

Pan Koszulka

ul. Parkowa 1
71-600 Szczecin

info@pan-koszulka.pl
tel. 500-007-693

Prosimy o kontakt przed wizytą w lokalu, w celu upewnienia się, że jesteśmy na miejscu :)