LG 1500+
LG 1200+
MD 1000+
SM 768+
XS mobile

Oferta

W naszej ofercie znajduje się zarówno projektowanie wzorów, jak i drukowanie ich na ubrania. W przypadku specjalnych wymagań jesteśmy w stanie wyprodukować i oznakować Państwa odzież od zera.

Metody znakowania:
- flex i flock
- sublimacja
- DTF
- haft komputerowy
- sitodruk
- metki żakardowe/satynowe

Druk na koszulkach
i polówkach

Druk na bluzach
z kapturem i bez

Druk na kurtkach
i polarach

Druk na kamizelkach
odblaskowych

haft komputerowy
na koszulach

Druk na odzieży
sportowej

Druk na krótkich
spodenkach

Druk na fartuszkach
i fartuchach

Druk na czapkach
z daszkiem

druk na workach
ze sznurkiem

Koszulki i polówki

Oferujemy druk na wszelkiego rodzaju koszulkach i polówkach, zarówno bawełnianych jak i poliestrowych. Jesteśmy w stanie oznaczyć każdą koszulkę imieniem, ksywką lub numerem, możemy drukować na rękawach, dodawać Państwa metki a w razie specjalnych potrzeb również uszyć odzież pod wymagania.

Koszulki świetnie sprawdzają się jako niedrogi nośnik Państwa znaku firmowego oraz w celu profesjonalnego wyglądu pracowników.

koszulki z nadrukiem na piersi, logo firmy Szczecin

Bluzy

W ofercie posiadamy bluzy z kapturem, bez kaptura, rozpinane, bawełniane i poliestrowe, o kroju damskim, męskim i dziecięcym. Wysokiej jakości materiał pozwala użytkować je latami, a szeroki zakres technik znakowania umożliwia spersonalizowanie projektu wg. Państwa potrzeb.

bluzy z nadrukiem, logo firmy Szczecin

Kurtki i polary

Na chłodniejsze dni polecamy zapinane kurtki, wiatrówki, softshell i bluzy polarowe. Oprócz standardowych haftów, możemy również wzbogadzić odzież o odblaskowe elementy, zwiększające bezpieczeństwo.

Większość modeli posiada dodatkowe kieszenie, ściagacze i kaptury oraz właściwości wodoodporne.

kurtka z nadrukiem, odziez robocza

Kamizelki odblaskowe

Niezbędnym elementem niemal każdego pracownika branży budowlanej jest kamizelka odblaskowa - z nasza pomocą możecie Państwo oznakować je logiem firmy, zwiększając rozpoznawalność i wiarygodność.

Możemy również dodać nazwę fukncji, np. kierownik budowy na plecach.

kamizelki z nadrukiem, logo firmy Szczecin

Koszule

W przypadku potrzeby zachowania większej elegancji ubioru, polecamy koszule znakowane haftem lub wysokiej jakości folią flex.

Doskonale sprawdzą się na targach handlowych, zawodach sportowych, galach i wydarzeniach kulturalnych.

koszule z nadrukiem, haft komputerowy

Odzież sportowa

Oddychająca i wygodna odzież sportowa to idealny nośnik wysokiej jakości nadruków. Niezależnie, czy potrzebujecie Państwo koszulek na bieg przełajowy, wyścig rowerowy lub dla drużyny sportowej, jesteśmy w stanie wykonać pełnokolorowe projekty.

Możemy również umieścić indywidualne imię i numer na każdej z koszulek.

odziez sportowa, druk, numery i imiona na plechach

Krótkie spodenki

Posiadamy w ofercie również krótkie spodenki w krojach damskich, męskich i dziecięcych. Drukujemy zarówno poliestrowe, sportowe szorty jak i bawełniane krótkie spodnie.

krótkie sportowe spodenki z nadrukiem

Fartuchy i fartuszki

Dla branży gastronomicznej dostarczamy regularnie fartuchy i fartuszki o różnych krojach. Najbardziej popularną metodą znakowania fartuchów jest haft komputerowy, jednak z powodzeniem możemy zadrukować materiał również innymi technikami, np. folią termotransferową.

fartuchy i fartuszki z nadrukiem i haftem

Czapki z daszkiem

Bardzo popularny i niedrogi element garderoby, jakim jest czapka z daszkiem, pozwala umieścić Państwa projekt zarówno na przedniej części czapki, jak i na bokach oraz tyle.

W ofercie posiadamy czapki z daszkiem pięciopanelowe, sześciopanelowe, tirówki oraz daszki przeciwsłoneczne. Haftujemy również na czapkach zimowych z pomponem i bez.

czapki z daszkiem z nadrukiem Szczecin

Worki i torby

Drukujemy zarówno workoplecaki (worki ze sznurkiem) jak i bawełniane torby na zakupy. Są to praktyczne i tanie nośniki reklamy, które służą Państwa klientom przez lata.

worki i torby na zakupy z własnym nadrukiem Szczecin

Kontakt

Pan Koszulka

ul. Parkowa 1
71-600 Szczecin

info@pan-koszulka.pl
tel. 500-007-693

Prosimy o kontakt przed wizytą w lokalu, w celu upewnienia się, że jesteśmy na miejscu :)